Ege Üniversitesi Rektörü Sahnede Türküleri Gençlerle Birlikte Söyledi

Prof. Dr. Budak rock konserinde sahne aldı

İZMİR(Ege Ajans)- Ege Üniversitesi 39. Bahar Şenlikleri kapsamında  düzenlenen konserde Rektör Prof. Dr. Necdet Budak sahne aldı.

Ege Üniversitesi öğretim elemanlarından oluşan rock grubu The Rocktors ile sahne alan Prof. Dr. Budak söylediği şarkılarla Egeli gençleri mest etti.

Dört yıl aranın ardından düzenlenen şenlikler dolu-dizgin devam ediyor. Dün akşam etkinlik alanında düzenlenen konser binlerce Egeli gence unutulmaz saatler yaşattı. Ege Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kutsal Turhan’ın da aralarında bulunduğu öğretim elemanlarından oluşan rock grubu The Rocktors konserinin sürprizi Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak’ın sahne alması oldu. Öğrencilerle her zaman iç içe olan Rektör Prof. Dr. Budak’ı sahnede gören Egeli gençler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Ege Üniversitesi yazılı tişörtle sahneye çıkan Rektör Prof. Dr. Budak “Uzun ince bir yoldayım” ve “Haydar Haydar” türkülerini konseri izlemeye gelen gençlerle birlikte söyledi.

Sahneden inmeden önce gençlere seslenen Rektör Prof. Dr. Budak “Her zaman sizinle birlikteyim. Yıl boyunca çok yoruldunuz. Şimdi eğlence zamanı. Finaller öncesi iyice dinlenin. Çalışma zamanı da çok çalışın vatana millete hayırlı insanlar olun” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir