Ege Üniversitesi araştırmacıları ulusal ve uluslararası yatırımcılarla buluşuyor

Ege Üniversitesi Rektörlüğü, Ege Üniversitesi  Bilim Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Uluslararası Melek Yatırım Ağı MAIN -MaQasid Angel Investors Network- ortaklığında 5 Ağustos 2019 pazartesi günü saat 13:00’de EÜ Fen Fakültesi Konferans Salonu’nda “Discovery 100” adlı  etkinlik düzenlenecek.

Programa; Cumhurbaşkanlığı Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. Hasan Mandal, Cumhurbaşkanlığı Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu Üyesi Dr. Osman Coşkun, MAIN (MaQasid Angel Investors Network) Kurucu Ortağı ve Üst Yöneticisi Dr. Yavuz Selim Sılay ve Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak katılarak açılış konuşmalarını yapacak.

Cumhurbaşkanlığı Bilim Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu’nun katılımlarıyla yapılacak olan etkinlikte;  üniversite, sanayi, yatırımcı ve kamu paydaşları bir araya gelecek.  Teknoloji odaklı ve patentli birçok seçkin projenin sunumlarının yapılacağı etkinliğe Ege Üniversitesinde patent başvurusu bulunan ya da başvuruda bulunmak isteyen araştırmacılar, akademisyenler yer alacak. Buluşçu sunumlarının yapılacağı programa; ulusal ve uluslararası ölçekte hizmet üreten dernek, sivil toplum kuruluşu ve özel sektörden temsilciler katılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir