Rektör Prof. Dr. Budak’tan anlamlı ziyaret

Ali İhsan Mimtaş

İZMİR(Ege Ajans)- Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde karaciğer nakli ile sağlığına kavuşan Güllü Aydoğar’ı evinde ziyaret etti.

Rektör Prof.Dr. Budak’ın 3 ay önce hastanede incelemelerde bulunduğu sırada tanıştığı Güllü Aydoğar, Rektör Budak’la sohbet ederek evine çay içmeye davet etmişti. Bu davete icabet eden Rektör Prof. Dr. Budak, EÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kutsal Turhan, EÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cemil Gürgün, ve EÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Tuncay Göksel ile Aydoğar Ailesini ziyaret etti.

Ziyaret sırasında konuşan Rektör Prof. Dr. Necdet Budak, ‘‘ Güllü Hanımın Adana’dan gelerek hastanemizde şifa bulması ve hastanemiz için söyledikleri beni duygulandırdı ve nazik daveti ile kendisini evinde de ziyaret etmek istedik. Güllü Hanım’ın hastanemiz hakkında söyledikleri aslında çok önemli. Doktorlarımız ve hastane çalışanlarımız büyük bir özveri ile ülkemizin dört bir yanına sağlık hizmeti sunarken dünya çapında da önemli başarılara imza atıyorlar. Güllü Hanımın buradaki sağlığına kavuşma hikayesi her yıl yaşadığımız binlerce güzel öyküden bir tanesi. Ben bu vesileyle ülkemizin her bölgesine şifa dağıtan hekimlerimize teşekkür ediyorum. Güllü Hanım’ın üniversitemize teşekkürlerini ve dualarını tüm sağlık çalışanlarımız adına kabul ediyor ve tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum’’ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Güllü Aydoğar ise ‘‘ Ege Üniversitesi hastanesinde karaciğer nakli oldum. Kızımdan aldığım karaciğer ile beni sağlığıma kavuşturan Ege Üniversitesinde görevli tüm doktorlardan Allah razı olsun. Rektörümüzle de tanışmaktan çok onur duydum. Bizleri kırmayıp evimize gelmesi beni çok mutlu etti. Ege Üniversitesi Hastanesinde çalışan herkese Allah güç kuvvet versin. Beni sağlığıma kavuşturan herkese teşekkür ediyorum. Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Budak’a bir kez daha nezaketinden dolayı teşekkür ederim ’’ dedi.

Rektör Prof. Dr. Budak, Güllü Aydoğar’a EÜ Ziraat Fakültesinin çiftliğinde yetiştirilen doğal ürünleri hediye etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir