EÜ’de “Online Gençlik ve Kariyer Festivali” 21-22 Temmuz’da…

Ege Üniversitesi Kariyer Planlama ve Başarı Koordinatörlüğü tarafından “Online Gençlik ve Kariyer Festivali” 21-22 Temmuz 2020’de gerçekleştirilecek. Festival kapsamında, çeşitli firmaların üst düzey yetkilileri ve yöneticileri tarafından bilgilendirici sunumlar yapılacak. Ayrıca, alanında uzman kişilerce Beden Dili, CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri, Diksiyon, Stres Yönetimi, Sınav Kaygısı ile Başa Çıkma gibi eğitimler verilecek.

Eğitimlerin yanı sıra  konserlerin de verileceği festivalde; Umut Kaya, Beyefendi, The Rocktors, Rolla, İyi Kötü Kararsız sahne alacak.

Öğrenciler, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından oluşturulan Yetenek Kapısı Sistemi üzerinden kaydını oluşturarak festivale katılabilecekler. Ayrıca, festival iki gün boyunca eutv.tv ve Ege Üniversitesi Televizyonu Youtube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, “Üniversitemizin, öğrenci odaklı eğitim anlayışı doğrultusundan hareket ederek planladığımız ‘Online Gençlik ve Kariyer Festivali’nde öğrencilerimizi, pandemi sürecinde yalnız bırakmayarak kaygılı oldukları bu dönemde kariyer gelişimlerine destek olmayı, sektörden yetkililer ile öğrencilerimizi buluşturarak kariyer planlarını şekillendirme noktasında yanlarında olmayı amaçlamaktayız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir