Ege Üniversitesi’nde Bayramlaşma

 İZMİR(Ege Ajans)- Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, rektörlük çalışanlarıyla bayramlaştı. Rektörlüğe bağlı birimlerde görev yapan idari çalışanlarla bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Budak, çalışanlara sağlıklı, huzurlu nice bayramlar temennisinde bulundu.

Göreve geldiği ilk günden itibaren Ege Üniversitesi çalışanlarının desteğini hep yanında hissettiğini ifade eden Rektör Prof. Dr. Budak, “Sizlerle beraber bir motivasyon içerisindeyiz. Üniversitemizde bir huzur, güven ortamı var. Akademik ve idari kadromuzla el ele, omuz omuza çalışıyoruz. 6-7 aylık süreçte şahsıma ve üniversitemize kurumsal anlamda verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum. Ege Üniversitesi Ailesi olarak Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın, Maliye Bakanımızın, Sağlık Bakanımızın destekleriyle maddi anlamda ciddi bir nefes aldık. Şu anda da yeni projelerimiz var. Akademik, idari çalışanlarımız ve öğrencilerimizle hep beraber çalışarak Ege Üniversitesi’ni Türkiye’deki sıralamalarda ilk 3-4 üniversite içerisine taşıdık. Bu başarı hepimizin. Bu anlamda verimli çalışmalarınızdan dolayı tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Sağlıklı, huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyor ailelerinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Bayramınız mübarek olsun”  şeklinde konuştu.

EÜ Rektörlüğü Yavuz Özkol Sosyal Tesislerinde düzenlenen bayramlaşma törenine; EÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Canan Fisun Abay, EÜ Genel Sekreteri Hakan Yalçın, Genel Sekreter Yardımcısı Emin Küçük  ile çok sayıda idari birimlerde görev yapan personel katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir